м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить
Послуги
Anti-age терапія

Anti-age терапія

На жаль, час не повернути назад і кожен рік залишає невблаганний слід на нашому обличчі. Методики сучасної естетичної медицини не зможуть повністю зупинити хід годинника, але можуть істотно його уповільнити.

Ми пропонуємо омолодження обличчя без операції, коригуємо вікові зміни шкіри, обличчя, шиї і декольте. З сьогоднішніми технологіями прибрати зморшки – це не магія, це реальність, а за допомогою апаратних методик можна повернути еластичність і здоров'я шкіри.

Послуги

Ботулінотерапія

від 1800-3000 грн

Міорелаксанти вже багато років успішно використовуються в косметичний медицині. Ін'єкції ботулотоксину застосовують для розслаблення мімічних м'язів, розгладження зморшок та попередження появи нових осередків напруженості. Botox (Allergan, США) и Neuronox (Medytox, Південна Корея) – препарати зі світовим ім'ям, що дозволяють зкорегувати гіперактивність мімічної мускулатури, відновити симетричність, повернути обличчю молодість та уникнути в подальшому появи статичних зморшок.

Детальніше
Контурна пластика

від 4000-8500 грн

Заповнити зморшки, скорегувати овал і окремі риси обличчя, заповнити дефіцит об'єму м'яких тканин допоможе нехірургічна методика ін'єкцій наповнювачів на основі гіалуронової кислоти або гідроксиапатиту кальцію. Ін’єкційна корекція легко та безболісно забезпечить ліфтинг, зменшить зморшки, поверне втрачений об’єм та надасть бажаного рельєфу. Ми застосовуємо філери провідних виробників: Juvederm (Allergan, США), Neuramis (Medytox, Південна Корея), Radiesse (Merz Aesthetics, США).

Детальніше
Біоревіталізація

від 3000-8500 грн

Буквально «оновлення» – ін'єкційна терапія глибинного насичення шкіри гіалуроновою кислотою для активізації метаболічних процесів та поновлення водного балансу на клітинному рівні. Використовується як дієвий інструмент омолодження та відновлення втрачених ресурсів шкіри. Безпечність гарантована застосуванням біосумісних препаратів.

Детальніше
Омолодження зони навколо очей

від 950-3500 грн

Зона навколо очей - найчутливіша, найделікатніша. В цій ділянці мало колагенових, еластинових волокон, підшкірно-жирова клітковина рихла і знаходиться під зв'язкою, тому особливого каркасу та підтримки немає. А мімічної активності забагато. Ретельний догляд за нею треба починати після 25, бо перші ознаки зморшок будуть саме тут. В арсеналі наших фахівців найдієвіші процедури для омолодження та підтримання в чудовому стані периорбітальної зони: біоревіталізація, плазмоліфтинг, мезотерапія. І звичайно ж, наши косметологи поділяться з Вами всіма секретами і лайфхаками по догляду за цією особливою найделікатнішою зоною.

Детальніше
PRP-терапія («плазмоліфтинг»)

від 1000-4000 грн

Плазмотерапія – це малоінвазивна лікувально-косметична процедура з використанням відновлюючих ресурсів власної крові. Ін'єкції аутоплазми оздоровлюють та прискорюють трофічні процеси в організмі без ризику алергії та відторгнення. Центрифугована плазма крові насичує шкіру, покращує тонус, протидіє процесам старіння та прискорює регенерацію.

Детальніше
Омолодження Radiesse

від 11850 грн

Уколи краси Radiesse забезпечують запуск процесу неоколлагеногенеза та омолодження шкіри, універсальне заповнення та об'ємний ліфтинг. На відміну від філерів на основі гіалуронової кислоти, Radiesse забезпечує довготривалу корекцію на термін від року та довше.

Radiesse - це:

Один з найбільш вивчених і найбезпечніших дермальних філерів

FDA схвалило препарат як повністю безпечний

Більше 200 клінічних досліджень і наукових публікацій

Довіра по всьому світу - 6 мільйонів шприців продано по всьому світу

Не викликає побічних ефектів

Детальніше
HydraFacial

від 1600-2500 грн

HydraFacial (Гідрафешл) – інноваційна багатокомпонентна процедура очищення та оновлення шкіри. Методика поєднує вакуумний гідропілінг та інтенсивне зволоження. Багатофункціональні насадки та можливість індивідуального підбору інтенсивності разом з використанням біологічно активних препаратів вирівнюють та освіжають шкіру, що робить гідрадермабразію популярною неінвазивною гігієнічною та омолоджуючою косметологічною послугою.

Детальніше
Мікротоки

від 500-650 грн

Мікротокова терапія – фізіотерапевтична процедура оновлення та омолодження шкіри за рахунок впливу низькочастотних імпульсів. Для нехірургічної підтяжки обличчя використовується сучасний апарат мікрострумової терапії Radium B-2022. Мікротоки покращують регенерацію тканин, тонізують м’язи, активізують кровопостачання та лімфодренаж, що в свою чергу сприяє міоліфтингу та коректує контур обличчя.

Детальніше

Обладнання

Бренди

Ru Ua
USD: 36.57 EUR: 37.60

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha