м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить
Послуги
Апаратна косметологія

Апаратна косметологія

Для збереженя молодості i здоров’я шкіри потрібен комплекс процедур по очищенню та зволоженню, максимального ефекту яких можна досягти завдяки сучасним апаратним методикам. Догляд за обличчам для чоловіків з використанням новітніх розробок у сфері косметології забезпечує активізацію оновлення клітинних структур.

Методики апаратної косметології гарантують покращене кровопостачання та лімфодренаж для оздоровлення шкіри, тонізуючий та омолоджуючий пролонгований ефект. Атравматичні апаратні процедури попереджають вікові зміни, посилюють регенерацію та гідратацію, відновлюють контур обличчя та забезпечують стабільний результат.

Послуги

HydraFacial

від грн

Гідрафешл – сучасна процедура відновлення шкіри завдяки поетапному очищенню та зволоженню. Апаратом HydraFacial проводиться вакуумний гідропілінг – неінвазивне глибоке очищення за допомогою багатофункціональних насадок, після чого наносяться біоактивні препарати, в залежності від потреб, для омолодження, ліфтингу чи живлення.

Детальніше
Мікротоки

від грн

Мікротокова терапія – омолоджуюча фізіотерапевтична процедура з використанням низькочастотних імпульсів. Підтяжка обличчя для чоловіків нехірургічними методами стала можлива завдяки мікроструму, що повертає тонус м’язам та активізує відновлюючі процеси в епідермальних структурах. Процедура міоліфтингу проводиться на сучасному апараті Radium B-2022 та забезпечує виражений антивіковий ефект.

Детальніше
Кріоліфтинг

від грн

Ремоделююча кріотерапія Vivax Cryo Pro – омолоджуюча апаратна процедура. Кріолфтинг для чоловіків – це метод холодового впливу на шкіру для посилення метаболізму та відновлення пружності, покращення тонусу та кольору обличчя, що не потребує відновлення та не травмує шкіру. Використання низьких температур попереджає вікові зміни, розгладжує зморшки, допомагає звузити пори та зберегти тургор.

Детальніше

Обладнання

Бренди

Ru Ua
USD: 27.22 EUR: 32.47

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha