м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить
Послуги
Апаратна косметологія

Апаратна косметологія

Для збереженя молодості i здоров’я шкіри потрібен комплекс процедур по очищенню та зволоженню, максимального ефекту яких можна досягти завдяки сучасним апаратним методикам. Догляд за обличчам для чоловіків з використанням новітніх розробок у сфері косметології забезпечує активізацію оновлення клітинних структур.

Методики апаратної косметології гарантують покращене кровопостачання та лімфодренаж для оздоровлення шкіри, тонізуючий та омолоджуючий пролонгований ефект. Атравматичні апаратні процедури попереджають вікові зміни, посилюють регенерацію та гідратацію, відновлюють контур обличчя та забезпечують стабільний результат.

Послуги

HydraFacial

від 1600-2800 грн

HydraFacial (Гідрафешл) – інноваційна багатокомпонентна процедура очищення та оновлення шкіри. Методика поєднує вакуумний гідропілінг та інтенсивне зволоження. Багатофункціональні насадки та можливість індивідуального підбору інтенсивності разом з використанням біологічно активних препаратів вирівнюють та освіжають шкіру, що робить гідрадермабразію популярною неінвазивною гігієнічною та омолоджуючою косметологічною послугою.

Детальніше
Мікротоки

від 500-650 грн

Мікротокова терапія – фізіотерапевтична процедура оновлення та омолодження шкіри за рахунок впливу низькочастотних імпульсів. Для нехірургічної підтяжки обличчя використовується сучасний апарат мікрострумової терапії Radium B-2022. Мікротоки покращують регенерацію тканин, тонізують м'язи, активізують кровопостачання та лімфодренаж, що в свою чергу сприяє міоліфтингу та коректує контур обличчя.

Детальніше
Корекція фігури апаратом Velashape III

від 1300-3500 грн

Для корекції фігури, усунення целюліту та  поліпшення тонусу ми використовуємо апарат нового покоління Vela Shape III топового виробника Syneron (Ізраїль). 

VelaShape III – це:

  • швидкий і глибокий нагрів тканин
  • тривалість процедури: 15 хв
  • досягнення оптимального результату за 4 процедури
  • зменшення обсягу від 2 см за одну процедуру
  • постійний контроль температури оброблюваної зони
  • гарантований результат: більше 10 років клінічного досвіду та більше десятка досліджень
  • безпечна процедура, сертифікована FDA
Детальніше
Лазерна епіляція

від 450-2080 грн

Для досягнення найкращого результату ми використовуємо сучасний апарат Coherent Light Sheer (Lumenis, США). Діодна лазерна епіляція – найбільш ефективний метод зробити шкіру ідеальною, лазер легко й безпечно руйнує волосяні фолікули, що гарантує стійкий результат на тривалий час.

Детальніше

Обладнання

Бренди

Ru Ua
USD: 36.57 EUR: 37.60

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha