м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить
Послуги
Апаратна косметологія

Апаратна косметологія

Послуги

HydraFacial

від грн

HydraFacial (Гідрафешл) – інноваційна багатокомпонентна процедура очищення та оновлення шкіри. Методика поєднує вакуумний гідропілінг та інтенсивне зволоження. Багатофункціональні насадки та можливість індивідуального підбору інтенсивності разом з використанням біологічно активних препаратів вирівнюють та освіжають шкіру, що робить гідрадермабразію популярною неінвазивною гігієнічною та омолоджуючою косметологічною послугою.

Мікротоки

від грн

Мікротокова терапія – фізіотерапевтична процедура оновлення та омолодження шкіри за рахунок впливу низькочастотних імпульсів. Для нехірургічної підтяжки обличчя використовується сучасний апарат мікрострумової терапії Radium B-2022. Мікротоки покращують регенерацію тканин, тонізують м’язи, активізують кровопостачання та лімфодренаж, що в свою чергу сприяє міоліфтингу та коректує контур обличчя.

Кріоліфтинг

від грн

Кріотерапія апаратом Vivax Cryo Pro – омолоджуюча та ремоделююча процедура з використанням низьких температур. Холодовий вплив вивільняє біостимуліни (речовини, що відповідають за авторепарацію епідермальних структур), посилює метаболічні процеси, дренує шкіру, допомагає звузити пори, зменшити зморшки, покращити колір обличчя та попередити вікові зміни.

Обладнання

Бренди

Ru Ua
USD: 28.30 EUR: 33.55

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha