м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить
Послуги
Апаратна косметологія

Апаратна косметологія

Останні досягнення технологій краси знайшли своє втілення в апаратних процедурах. Передові методики ексфоліації та гідратації, тонізації та ліфтингу покликані зберегти здоров'я та молодість шкіри з максимально стабільним пролонгованим ефектом при мінімальній травматичності. Активізація кровопостачання та регенерації, лімфодренаж та протинабрякова дія, зниження пастозності тканин – основні, проте далеко не всі переваги апаратної косметології.

Послуги

HydraFacial

від 1600-2800 грн

HydraFacial (Гідрафешл) – інноваційна багатокомпонентна процедура очищення та оновлення шкіри. Методика поєднує вакуумний гідропілінг та інтенсивне зволоження. Багатофункціональні насадки та можливість індивідуального підбору інтенсивності разом з використанням біологічно активних препаратів вирівнюють та освіжають шкіру, що робить гідрадермабразію популярною неінвазивною гігієнічною та омолоджуючою косметологічною послугою.

Детальніше
Корекція фігури VelaShape III

від 1300-3500 грн

VelaShape III – це:

  • швидкий і глибокий нагрів тканин
  • тривалість процедури: 15 хв
  • досягнення оптимального результату за 4 процедури
  • зменшення обсягу від 2 см за одну процедуру
  • постійний контроль температури оброблюваної зони
  • гарантований результат: більше 10 років клінічного досвіду та більше десятка досліджень
  • безпечна процедура, сертифікована FDA
Детальніше
Мікротоки

від 500-650 грн

Мікротокова терапія – фізіотерапевтична процедура оновлення та омолодження шкіри за рахунок впливу низькочастотних імпульсів. Для нехірургічної підтяжки обличчя використовується сучасний апарат мікрострумової терапії Radium B-2022. Мікротоки покращують регенерацію тканин, тонізують м'язи, активізують кровопостачання та лімфодренаж, що в свою чергу сприяє міоліфтингу та коректує контур обличчя.

Детальніше
Лазерна епіляція Lumenis Coherent Light Sheer

від 150-1600 грн

Для досягнення найкращого результату ми використовуємо сучасний апарат Coherent Light Sheer (Lumenis, США). Діодна лазерна епіляція – найбільш ефективний метод зробити шкіру ідеальною, лазер легко й безпечно руйнує волосяні фолікули, що гарантує стійкий результат на тривалий час.

Детальніше

Обладнання

Бренди

Ru Ua
USD: 36.57 EUR: 37.60

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha