м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить

Бренди

Allergan Inc. (США) – міжнародна фармацевтична компанія, заснована в 1950 році, яка займається дослідженням, розробкою і виробництвом лікарських засобів, біопрепаратів і виробів медичного призначення для естетичної медицини, пластичної хірургії, офтальмології та неврології. Поряд з всесвітньо відомим препаратом БотоксR, в портфелі компанії такі бренди як внутрішньодермальні імплантати на основі гіалуронової кислоти з лідокаїном JuvedermR ULTRA, внутрішньодермальні імплантати з лідокаїном JuvedermR, створені за запатентованою технологією Vycross.

Эмет™ – компанія, заснована в 2012 році. За час свого існування вивела на ринок України 6 топ-препаратів ABGLAB - Meso-Wharton P199, Meso-Xantin F199, MESOSCULPT C71, MESOEYE C71, Meso-Genesis BP3, Meso-Wharton, також є ексклюзивним представником в Україні Medytox (лінійка дермальних філерів Neuramis), професійної космецевтичної лінії Esse на підставі живих пробіотиків. Компанія входить в десятку лідерів серед дистриб'юторів ін'єкційних препаратів в Україні.

Безпека і ефективність препаратів Емет ™ - це питання першочергової важливості!

Merz Aesthetics - компанія вийшла на ринок естетичної медицини в 2007 році з препаратами для омолодження шкіри, і на сьогодні Merz Aesthetics має одну з найширших продуктових лінійок в галузі. Основу роботи становить створення інноваційних продуктів для підтримки природної краси і здоров'я шкіри. Лінійка розумних філерів Белотеро і Глайтон на основі гіалуронової кислоти, очищений від білків ботулотоксин Ксеомін, волюмайзер на основі гідроксиапатиту кальцію Radiesse ™ (Радіес) відповідають усім вимогам безпеки та ефективності.

Препарати компанії, покликані поліпшити якість життя, самопочуття і зовнішній вигляд пацієнтів та використовуються лікарями більше 90 країн.

PB Serum – інноваційна розробка іспанської біотехнологічної лабораторії Proteos Biotech. Це лінія ферментних препаратів інтенсивної дії, спрямованих на вирішення естетичних і дерматологічних завдань. Механізм дії препаратів заснований на властивостях 4 ферментів: кератинази, ліпази, колагенази і гіалуронідази. Ліпаза каталізує розщеплення жирів: відбувається вплив на локальні жирові відкладення при відсутності побічних ефектів. Колагеназа руйнує старий колаген, стимулюючи при цьому синтез нового: відбувається руйнування фіброзних перемичок твердого целюліту і зменшення проявів «апельсинової кірки». Гіалуронідаза розщеплює полісахариди і тим самим коригує надмірний вміст рідини в гіподерме: відбувається ефективний дренаж і видиме зменшення проявів набрякового целюліту.

ZO Obagi (CША) - лікувальна косметика та засоби по догляду за шкірою, створені всесвітньо відомим американським доктором Зейном Обаджі. Саме він визначив нову концепцію не просто лікування вже виниклих хвороб, а грамотного щоденного догляду за шкірою. Застосування інноваційних технологій і високоякісних інгредієнтів, клінічні дослідження, що підтверджують поставлені цілі - все це гарантує надійність, безпеку і комфорт.

ESSE (ПАР) - це нова, органічна професійна доглядова лінія з ЖИВИМИ пробіотиками. Компанія ESSE здійснила прорив в косметичній промисловості - вона першою в світі випустила пробіотичну сироватку, яка містить 1 млрд живих пробіотичних бактерій Lactobacillus 3-х видів у кожному мілілітрі продукту. Продукти Esse сприяють створенню оптимального мікробіома на шкірі шляхом збільшення популяцій пробіотиків, що сприяють уповільненню процесу старіння і зміцненню її здоров'я. Продукція ESSE сертифікована організацією Ecocert, має сертифікат Vegan і PETA (захист тварин) і є вуглецево-нейтральною компанією, що виробляє продукцію в екологічній упаковці.

HydroPeptide (США) – найбільш нагороджувальна й ефективна професійна лінія, відзначена більш 40 нагородам. Марка була створена в 2004 році в США командою хіміків, лікарів, косметологів і дієтологів. Відмінною особливістю HydroPeptide є те, що пептидні комплекси в необхідній концентрації містяться абсолютно у всіх препаратах по догляду за шкірою. Вся лінійка використовує нові епігенетичні принципи, які працюють на рівні ДНК клітин шкіри. Косметика не містить парабенів, фталатів, сульфатів, компонентів тваринного, гормонального походження, синтетичних ароматизаторів, відбілювачів та інших агресивних компонентів, не випробовується на тваринах, є веганською і схвалена FDA (США).

MEDIK 8 - британська професійна космецевтика. Головне завдання її творців - зробити активні інгредієнти менш агресивними без зменшення їх ефективність. Бренд виробляє високоякісні продукти по догляду за шкірою з найкращими інгредієнтами, правильним потенціалом і доведеною ефективністю. Основна філософія звучить так: вітамін С плюс сонцезахисний крем вдень і вітамін А вночі.

Institut Esthederm – французька професійна марка для косметологів і дерматологів, створена в 1978 році. Пропонує професійне вирішення проблеми з гарантованими результатами.

DMK (Danne) – професійна американська лінія косметики, заснована на ферментотерапії. Існує на ринку вже 45 років і є світовим лідером в корекції проблем шкіри. Всі препарати високої якості, в складі немає віддушок і барвників.

Genosys – південнокорейська компанія професійної косметики. Препарати мають міжнародні сертифікати якості GMP і FDA, мають високу якість і ефективністю, засновані на результатах наукових досліджень і клінічних експериментів, відповідають високим вимогам професіоналів і споживачів.

VELASHAPE III - апарат для корекції фігури і лікування целюліту від SYNERON CANDELA. Величезний досвід і дослідження компанії Syneron в області виробництва ефективних пристроїв для корекції фігури забезпечили великий успіх бренду VelaShape. Більше 10 років клінічного досвіду, більш 10 досліджень, понад 5 мільйонів процедур і безліч опублікованих досліджень - VelaShape є сьогодні найвідомішим на ринку апаратом для неінвазивної корекції фігури.

HydraFacial® - американські косметологічні апарати, основними перевагами яких є мультифункціональність і комплексний підхід до догляду за шкірою. За один сеанс клієнти отримують якісне очищення, зволоження, лікування та омолодження шкіри. Апарати мають сертифікат FDA (США) і безліч міжнародних нагород, утримують лідерство на ринку протягом 10 років і з успіхом використовуються в більш ніж 80 країнах світу.

Ru Ua
USD: 29.80 EUR: 33.23

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha