м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить

Бренди

Allergan Inc. (США) – міжнародна фармацевтична компанія, що заснована в 1950 році i займається дослідженням, розробкою і виробництвом лікарських засобів, біопрепаратів і виробів медичного призначення для естетичної медицини, пластичної хірургії, офтальмології та неврології.

Поряд з всесвітньо відомим препаратом Ботокс® в портфелі компанії такі бренди, як: філери на основі гіалуронової кислоти Juvederm® ULTRA, Juvederm® ULTRA SMILE, Juvederm® VOLUMA with Lidocaine, Juvederm® VOLBELLA with Lidocaine, Juvederm® VOLIFT with Lidocaine, лінійка філерів Surgiderm®, а також імплантати молочних залоз Natrelle® і CUI

Эмет™ – компанія, що заснована в 2012 році. За час свого існування вивела на ринок України та СНД 6 Топ-препаратів ABGLAB – Meso-Wharton P199 (Мезовартон), Meso-Xantin F199 (Мезоксантін) MESOSCULPT C71 (Мезоскальпт), MESOEYE C71 (Мезоай), Meso-Genesis BP3 (Мезодженезіс), Meso-Wharton. Компанія входить в десятку лідерів серед дистриб’юторів ін’єкційних препаратів в Україні.

Безпека і ефективність препаратів Емет ™ – це питання першочергової важливості! Численні дослідження в області естетичної медицини, наявність сертифікатів підтверджують безпеку, унікальність та ефективність препаратів компанії.

PB Serum – інноваційна розробка іспанської біотехнологічної лабораторії Proteos Biotech (фармацевтичний холдинг Moehc Group). Це лінія ферментних препаратів інтенсивної дії, спрямованих на вирішення низки естетичних і дерматологічних завдань.

Механізм дії препаратів заснований на властивостях чотирьох ферментів: кератінази, ліпази, колагенази і гіалуронідази. Ліпаза каталізує розщеплення жирів: таким чином відбувається вплив на локальні жирові відкладення за браком побічних ефектів.

Колагеназа руйнує старий колаген, стимулюючи при цьому синтез нового: таким чином відбувається руйнування фіброзних перемичок твердого целюліту і зменшення симптомів «апельсинової кірки». Гиалуронідаза розщеплює полісахариди і тим самим коригує надмірний вміст рідини в гіподермі: таким чином відбувається ефективний дренаж і видиме зменшення проявів набрякового целюліту.

Важливою перевагою продуктів PB Serum є ліофілізована форма випуску, що підвищує біодоступність активних інгредієнтів.

DMK (Danne) – професійна американська лінія косметики, заснована на ферментотерапії. Існує на ринку вже 45 років і є світовим лідером в корекції проблем шкіри. Всі препарати фармацевтичної якості, немає ароматизаторів і барвників.

Genosys – південнокорейська компанія (DTS MG Co., Ltd) спеціалізується на розробці і виробництві препаратів професійної косметики, які здатні запобігати старінню шкіри, забезпечувати її омолодження і вирішувати проблеми шкіри: пігментацію різного генезу, лікування алопеції (випадіння волосся), шрамів, розтяжок, рубців від постакне, корекцію недоліків шкіри в області очей.

Препарати мають міжнародні сертифікати якості GMP і FDA (Управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських препаратів) США, мають високу якість і ефективність, засновані на результатах наукових досліджень і клінічних експериментів, відповідають високим вимогам професіоналів і споживачів.

Institut Esthederm – французька професійна марка для косметологів і дерматологів, створена в 1978 році. Використовуючи індивідуальні косметологічні засоби для догляду в салоні із засобами високої технології, Інститут Естедерм пропонує професійне вирішення проблеми з гарантованими результатами.

Ru Ua
USD: 28.29 EUR: 32.92

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha