м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить

Бренди

Allergan Inc. (США) – міжнародна фармацевтична компанія, що заснована в 1950 році i займається дослідженням, розробкою і виробництвом лікарських засобів, біопрепаратів і виробів медичного призначення для естетичної медицини, пластичної хірургії, офтальмології та неврології.

Поряд з всесвітньо відомим препаратом Ботокс® в портфелі компанії такі бренди, як: філери на основі гіалуронової кислоти Juvederm® ULTRA, Juvederm® ULTRA SMILE, Juvederm® VOLUMA with Lidocaine, Juvederm® VOLBELLA with Lidocaine, Juvederm® VOLIFT with Lidocaine, лінійка філерів Surgiderm®, а також імплантати молочних залоз Natrelle® і CUI

Эмет™ – компанія, що заснована в 2012 році. За час свого існування вивела на ринок України та СНД 6 Топ-препаратів ABGLAB – Meso-Wharton P199 (Мезовартон), Meso-Xantin F199 (Мезоксантін) MESOSCULPT C71 (Мезоскальпт), MESOEYE C71 (Мезоай), Meso-Genesis BP3 (Мезодженезіс), Meso-Wharton. Компанія входить в десятку лідерів серед дистриб’юторів ін’єкційних препаратів в Україні.

Безпека і ефективність препаратів Емет ™ – це питання першочергової важливості! Численні дослідження в області естетичної медицини, наявність сертифікатів підтверджують безпеку, унікальність та ефективність препаратів компанії.

PB Serum – інноваційна розробка іспанської біотехнологічної лабораторії Proteos Biotech (фармацевтичний холдинг Moehc Group). Це лінія ферментних препаратів інтенсивної дії, спрямованих на вирішення низки естетичних і дерматологічних завдань.

Механізм дії препаратів заснований на властивостях чотирьох ферментів: кератінази, ліпази, колагенази і гіалуронідази. Ліпаза каталізує розщеплення жирів: таким чином відбувається вплив на локальні жирові відкладення за браком побічних ефектів.

Колагеназа руйнує старий колаген, стимулюючи при цьому синтез нового: таким чином відбувається руйнування фіброзних перемичок твердого целюліту і зменшення симптомів «апельсинової кірки». Гиалуронідаза розщеплює полісахариди і тим самим коригує надмірний вміст рідини в гіподермі: таким чином відбувається ефективний дренаж і видиме зменшення проявів набрякового целюліту.

Важливою перевагою продуктів PB Serum є ліофілізована форма випуску, що підвищує біодоступність активних інгредієнтів.

Flosal – ексклюзивний дистриб’ютор в Україні світових фармкомпаній і біотехнологічних концернів, що представляє інноваційні методики і продукти, які дозволяють без хірургічного втручання успішно боротися з віковими змінами шкіри.

Міжнародний холдинг FloSal представляє на ринку України високотехнологічні бренди (AQUASHINE, DERMAHEAL meso, DERMAFILL, REVOFIL) для естетичної медицини виробництва Франції та Південної Кореї. Кожен препарат пройшов лабораторні, клінічні дослідження і має сертифікат європейського союзу РЄ, а також сертифікат МОЗ України.

DMK (Danne) – професійна американська лінія косметики, заснована на ферментотерапії. Існує на ринку вже 45 років і є світовим лідером в корекції проблем шкіри. Всі препарати фармацевтичної якості, немає ароматизаторів і барвників.

Genosys – південнокорейська компанія (DTS MG Co., Ltd) спеціалізується на розробці і виробництві препаратів професійної косметики, які здатні запобігати старінню шкіри, забезпечувати її омолодження і вирішувати проблеми шкіри: пігментацію різного генезу, лікування алопеції (випадіння волосся), шрамів, розтяжок, рубців від постакне, корекцію недоліків шкіри в області очей.

Препарати мають міжнародні сертифікати якості GMP і FDA (Управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських препаратів) США, мають високу якість і ефективність, засновані на результатах наукових досліджень і клінічних експериментів, відповідають високим вимогам професіоналів і споживачів.

Institut Esthederm – французька професійна марка для косметологів і дерматологів, створена в 1978 році. Використовуючи індивідуальні косметологічні засоби для догляду в салоні із засобами високої технології, Інститут Естедерм пропонує професійне вирішення проблеми з гарантованими результатами.

KLAPP (Німеччина, GmbH) – є лідером на ринку професійної косметології і SPA-WELLNESS індустрії вже більше 30 років. Компанія KLAPP пропонує широкий асортимент косметичних засобів, лікувальні програми і методики для вирішення проблем шкіри в будь-якому віці.

Компанія KLAPP використовує тільки перевірене і екологічно чисту натуральну сировину, впроваджує прогресивні світові технології, проводить жорсткий контроль якості і безпеки відповідно до високих стандартів фармако-косметологічного виробництва.

Dr.Yudina – вітчизняна професійна косметика. Косметичні засоби виробляються за контрактом на фармацевтичній фабриці науково-виробничого комплексу, що має міжнародний сертифікат відповідно до стандарту GMP ISO 22716: 2008 у галузі виробництва косметичної продукції для догляду за тілом, обличчям, волоссям.

Якість всіх косметичних засобів підтверджено протоколами міжнародного управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських засобів (FDA), і відповідає національним стандартам України (ГОСТ).

Ru Ua
USD: 26.87 EUR: 29.26

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha