м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить
Послуги
Дерматологія

Дерматологія

Виявлення та усунення косметичних проблем стає все більш комфортним та не потребує великих зусиль та часу. Кваліфіковані дерматологи допоможуть діагностувати та підібрати методику лікування для максимальнo ефективного та швидкого позбавлення від естетичних дефектів та шкірних патологій.

Надійність та результативність видалення недоліків та новоутворень гарантована багаторічним досвідом онколога-дерматолога та суворим дотриманням протоколів безпеки в нашій клініці.

Послуги

Діагностика та лікування дерматологічних захворювань

від 550 грн

За допомогою сучасних салонних процедур та ретельно підібраного домашнього догляду ми допомагаємо усунути дискомфортні прояви та позбавитись таких захворювань: розацеа, вугрова хвороба, атопічний дерматит, папіломавірусна інфекція, демодекоз, вітіліго, грибок шкіри.

Детальніше
Діагностика та видалення новоутворень

від грн

Обстеження родимок, папілом, бородавок, кератом проводиться дерматоскопом Handyscope (FotoFinder, Німеччина). В поєднанні з гістологічним дослідженням такий огляд дозволяє максимально точно діагностувати проблему, а фотофіксація допомагає відслідкувати динаміку для подальшого контролю. Видалення виконується радіохвильовим методом або шляхом електрокоагуляції.

Детальніше

Обладнання

Бренди

Ru Ua
USD: 36.57 EUR: 37.60

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha