м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить
Послуги
Естетика обличчя

Естетика обличчя

Привабливість – вже ставший звичним атрибут успішності, який, однак, потребує дбайливого ставлення та систематичного догляду. Наше завдання – підібрати персональний комплекс кабінетних методик та домашніх засобів, щоб підкреслити вашу красу та досягти позитивних змін без зайвих втручань.

Ми використовуємо професійні препарати, що з успіхом застосовуються у всьому світі, процедури по догляду для усунення дискомфорту та косметичних недоліків шкіри, терапевтичні програми для оздоровлення, подовження молодості та забезпечення чарівного вигляду.

Послуги

Професійний косметологічний догляд

від 500 грн

В своїй роботі ми використовуємо косметологічні засоби, якість яких відповідає протоколам Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA) і стандартам України (ГОСТ): DMK (США), Genosys (Південна Корея), Natura Bisse (Іспанія), Institut Esthederm (Франція), Klapp (Німеччина), Dr.Yudina (Україна).

Детальніше
Хімічні пілінги

від 500 грн

Ексфоліація – метод якісного очищення та усунення епідермальних дефектів. Пілінги сприяють покращенню тону та відновленню пружності обличчя, прискорюють мікроциркуляцію та регенерацію, нормалізують захисні властивості шкіри. Перевірені засоби зі світовим ім’ям – Sesderma (Іспанія), DMK (США), WiQo med (PRX-T33) (Італія) – запорука істотного естетичного ефекту при мінімальному реабілітаційному періоді.

Детальніше
Чистка обличчя

від 750 грн

Лікувально-оздоровче очищення шкіри – базова процедура для позбавлення від небажаних недоліків. Безпечна атравматична, ультразвукова та механічна чистки обличчя сприяють усуненню запалень та забруднень, комедонів та пігментації, стимулюють обмін речовин, прискорюють клітинну регенерацію, вирівнюють та освіжають шкіру.

Детальніше
Масаж обличчя

від 350 грн

Зберігати красу разом з новітніми розробками допомагають і багатовікові традиції догляду, високоефективні для підвищення тонусу шкіри, усунення набряків, покращення лімфотоку та живлення тканин. Класичний та хіропластичний, периорбітальний масаж, клінічна техніка масажу «Тоффа» – процедури, що успішно застосовуються для відновлення, корекції та збереження овалу обличчя.

Детальніше
Контурна пластика

від 4000 грн

Позбавитись носогубних зморшок, сіточки навколо очей та інших недоліків шкіри і небажаних вікових змін допоможе нехірургічна методика ін’єкцій наповнювачів на основі гіалуронової кислоти. Ін’єкційна корекція легко та безболісно забезпечить ліфтинг, зменшить зморшки, поверне втрачений об’єм та надасть бажаного рельєфу. Ми застосовуємо гіалуронові філери провідних виробників: Juvederm (Allergan, США), Teosyal (Teoxane, Швейцарія), Princess (Totis pharma group, Австрія).

Детальніше
Ботулінотерапія

від 1800 грн

Міорелаксанти вже багато років успішно використовуються в косметичний медицині. Ін’єкції ботулотоксину застосовують для розслаблення мімічних м’язів, розгладження зморшок та попередження появи нових осередків напруженості. Botox (Allergan, США) и Dysport (Ipsen, Франція) – препарати зі світовим ім’ям, що дозволяють зкорегувати гіперактивність мімічної мускулатури, відновити симетричність, повернути обличчю молодість та уникнути в подальшому появи статичних зморшок.

Детальніше
Біоревіталізація

від 950 грн

Буквально «оновлення» – ін’єкційна терапія глибинного насичення шкіри гіалуроновою кислотою для активізації метаболічних процесів та поновлення водного балансу на клітинному рівні. Як і мезотерапія, використовується як дієвий інструмент омолодження та відновлення втрачених ресурсів шкіри. Безпечність гарантована застосуванням біосумісних препаратів.

Детальніше
PRP-терапія («плазмоліфтинг»)

від 2000 грн

Плазмотерапія – це малоінвазивна лікувально-косметична процедура з використанням відновлюючих ресурсів власної крові. Ін’єкції аутоплазми оздоровлюють та прискорюють трофічні процеси в організмі без ризику алергії та відторгнення. Центрифугована плазма крові насичує шкіру, покращує тонус, протидіє процесам старіння та прискорює регенерацію. Використовується в рамках anti-age терапії та для боротьби з алопецією.

Детальніше
Усунення локальних жирових відкладень

від 1900 грн

Ін'єкції ліполітиків використовують для корекції естетичних проблем обличчя. Метод нехірургічного ліполізу ферментними препаратами – новітня технологія ремоделювання жирових відкладень. Завдяки цій техніці можна суттєво скорегувати овал обличчя та повернути молодий вигляд. Усунути «друге підборіддя» та суттєво змінити овал обличчя допоможе апаратна методика VelaShape III.

Детальніше

Обладнання

Бренди

Ru Ua
USD: 27.22 EUR: 32.47

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha