м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить
Послуги
Косметологія обличчя

Косметологія обличчя

Інтенсивні малоінвазивні програми з використанням мікроуколів біологічно активних препаратів провідних виробників покликані усунути візуальні дефекти, покращити контури обличчя. Ін'єкційні та інші терапевтичні техніки допоможуть позбавитись недоліків шкіри, надати зовнішності більш мужній та гармонійний вигляд.

Безпечність процедур гарантована проведенням послуг досвідченими спеціалістами в умовах операційного блоку, оснащенням клініки автоматичними бактерицидними лампами та власною стерилізаційною з автоклавом класу "В".

Послуги

Омолодження обличчя

від 500-15000 грн

Хімічні пілінги, біоревіталізація вирівнюють та оновлюють шкіру. PRP-терапія за допомогою збагаченої центрифугованої крові пацієнта запускає метаболічні та репараційні процеси та усуває вікові зміни. Ботулінотерапія та ліполітики зменшують зморшки та допомагають відкоригувати овал обличчя. А завдяки технології HydraFacial глибоке очищення шкіри, інтенсивне зволоження, оновлення і антивікової догляд стали доступні в одній процедурі.

Детальніше
Підкреслення мужності обличчя

від 4000-8500 грн

Корекція форми обличчя для надання симетричності та нехірургічної зміни зовнішності стала доступною завдяки ін'єкціям наповнювачів для створення необхідних об'ємів та контурів. Збільшення підборіддя, зміна форми нижньої щелепи та інше ремоделювання проводиться з використанням філерів.

Детальніше
Усунення небажаних дефектів шкіри

від 500-5560 грн

Ін'єкційна терапія і спеціально підібрані процедури та засоби догляду допоможуть звузити пори, позбавитись рубців та дрібних зморшок, слідів перенесеної вугрової хвороби та інших небажаних змін шкіри. Хімічні пілінги вирівнюють, вітамінні ін'єкції (мезотерапія та біорепарація) та самовідновлення очищеною плазмою крові (PRP-терапія ) тонізують, живлять та оновлюють шкіру.

Детальніше
Корекція овалу обличчя

від 1900-3770 грн

Усунення «другого підборіддя» та суттєва зміна овалу обличчя досягається за допомогою ліполізу, ферментотерапії. Завдяки підшкірному введенню ліполітиків, спеціальних ферментів для розщеплення жирів, покращується лімфодренаж та кровопостачання, проводиться корекція жирових відкладень.

Детальніше

Обладнання

Бренди

Ru Ua
USD: 36.57 EUR: 37.60

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha