м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить
Послуги
Естетика тіла

Естетика тіла

Зазираючи в дзеркало в роздумах, яку б ще новинку індустрії краси випробувати для вдосконалення обличчя, ми подекуди забуваємо, що догляд за тілом не менш важливий, та в цій сфері прогрес також не стоїть на місці. Сучасні техніки та апарати дозволяють не лише підтримувати тонус та бажані об’єми, але й радикально усувати як вікові недоліки, так і післяпологові та післяопераційні зміни.

Підкреслити витонченість силуету, подовжити молодість шкіри, позбавитись надмірної пітливості чи небажаного волосся – наші косметологи підберуть найбільш дієві процедури та допоможуть створити тіло, яке ви завжди хотіли мати.

Послуги

Корекція фігури

від 550-3770 грн

Оздоровити та омолодити шкіру, придбати стрункі контури тіла, позбутися целюліту й зменшити дерматологічні дефекти покликані масажні техніки і обгортання, хімічні пілінги і мезотерапевтические коктейлі, ферменти і ліполітікі. Мезоін'єкції глибоко насичують, стимулюють шкіру та повертають пружність. Ексфоліанти вирівнюють шкіру, а ферментотерапія та ліполітікі допомагають вирішити проблему целюліту та розщеплення жиру в важкодоступних місцях. Щоб позбутися від ненависних сантиметрів і отримати рівну гладку шкіру, ми використовуємо апаратну технологію VelaShape III, що дозволяє швидко і комфортно отримати фігуру своєї мрії.

Детальніше
Відновлення фігури після вагітності та пологів

від 550-3770 грн

Повернути тілу стрункість, покращити тонус шкіри, відкоригувати об'єми та позбавитись від целюліту, стрій та рубців допоможуть ферментотерапія, ліполітики, обгортання тіла, масажи та апаратні методики. Спеціально підібрані програми допоможуть змоделювати контури тіла та здолати порушення еластичності та щільності шкіри, швидше відновитися після пологів та мінімізувати наслідки гормональних змін. VelaShape III забезпечить повернення до фігури, яку ви мали до пологів, чи навіть краще!

Детальніше
Лікування гіпергідрозу

від 6500-8000 грн

Для краси та гармонії необхідна повна впевненість у своїй привабливості. Гіпергідроз – більше не проблема, а лише незначний недолік. Ботулінотерапія визнана високоефективною в боротьбі з надмірною пітливістю. Локальні ін'єкції допоможуть вирішити проблему підвищеного потовиділення та усунути дискомфорт в області пахв, стоп та долонь.

Детальніше
Омолодження кистей рук

від 450-3000 грн

Комплекс інноваційних ін'єкційних технік допомагає розгладити та підтягнути шкіру рук, адже сухі, позбавлені пружності кисті рук видають вік не менше, ніж втративший чіткість контур обличчя. Мезо- та PRP-терапія, завдяки ін'єкціями біологічно активних препаратів та збагаченої плазми власної крові, протидіє передчасному старінню та виникненню зморшок, повертає тонус, розгладжує шкіру та посилює клітинну регенерацію. Крім того, чудовою альтернативою ін'єкціям може стати апаратна методика HydraFacial, яка забезпечує миттєве зволоження і сприяє підвищенню захисних властивостей шкіри рук.

Детальніше
Видалення небажаного волосся

від 150-1600 грн

Для досягнення найкращого результату ми використовуємо сучасний апарат Coherent Light Sheer (Lumenis, США), а також інноваційну техніку лужного видалення зайвого волосся (DMK, США). Діодна лазерна епіляція – найбільш ефективний метод зробити шкіру ідеальною, лазер легко й безпечно руйнує волосяні фолікули, що гарантує стійкий результат на тривалий час. Лужна епіляція DMK – технологія безболісного видалення для чутливої шкіри та боротьби з тоненькими волосинками.

Детальніше
Густе та здорове волосся

від 1000-1100 грн

Красиве та доглянуте волосся - важлива деталь будь-якого способу, домогтися якого допоможуть мезотерапевтические ін'єкції і PRP-терапія (плазмоліфтінг). Введення активізують ріст препаратів (мезотерапія) і очищеної і збагаченої аутоплазмой крові (плазмоліфтінг) інтенсивно живлять шкіру голови і покращують якість і густоту волосся. Застосування даних технологій має доведену ефективність.

Детальніше

Обладнання

Бренди

Ru Ua
USD: 36.57 EUR: 37.60

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha