м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить
Послуги
Естетика тіла

Естетика тіла

Зазираючи в дзеркало в роздумах, яку б ще новинку індустрії краси випробувати для вдосконалення обличчя, ми подекуди забуваємо, що догляд за тілом не менш важливий, та в цій сфері прогрес також не стоїть на місці. Сучасні техніки та апарати дозволяють не лише підтримувати тонус та бажані об’єми, але й радикально усувати як вікові недоліки, так і післяпологові та післяопераційні зміни.

Підкреслити витонченість силуету, подовжити молодість шкіри, позбавитись надмірної пітливості чи небажаного волосся – наші косметологи підберуть найбільш дієві процедури та допоможуть створити тіло, яке ви завжди хотіли мати.

Послуги

Корекція фігури апаратом VelaShape

від 600 грн

Оздоровити та омолодити шкіру, прискорити оновлення та зменшити дерматологічні дефекти покликані хімічні пілінги, мезотерапія та мікронідлінг. Мезоін’єкції та мезороллер глибоко насичують, стимулюють шкіру та повертають пружність. Ексфоліанти та мезотерапевтичні процедури вирівнюють шкіру, а ферментотерапія допомагає вирішити проблему целюліту та нерівномірного розподілу жирових відкладень. Ліполітичні коктейлі сприяють усуненню ущільнень целюліту та розщепленню жиру в важкодоступних місцях.

Детальніше
Усунення небажаних дефектів на тілі

від грн

Редермалізація та мікронідлінг – ефективні інструменти проти рубців та стрій. Мікроуколи гіалуронової кислоти та поживних речовин вирівнюють шкіру та відновлюють тонус. Курс ін’єкційної редермалізації чи мезоролерної терапії у виконанні досвідчених фахівців нашої клініки допоможе зменшити розтяжки та шрами, оновити епідерміс, покращити регенерацію шкіри.

Детальніше
Відновлення фігури після вагітності та пологів

від грн

Повернути тілу стрункість, покращити тонус шкіри, відкоригувати об’єми та позбавитись від целюліту, стрій та рубців допоможуть ферментотерапія, редермалізація, мезотерапія та хімічні пілінги. Глибоке контрольоване хімічне оновлення, живлення ін’єкціями гіалуронової кислоти та спеціально підібраними відновлюючими коктейлями допоможе змоделювати контури тіла та здолати порушення еластичності та щільності шкіри, швидше відновитися після пологів та мінімізувати наслідки гормональних змін.

Детальніше
Лікування гіпергідрозу

від 8000 грн

Для краси та гармонії необхідна повна впевненість у своїй привабливості. Гіпергідроз – більше не проблема, а лише незначний недолік. Ботулінотерапія визнана високоефективною в боротьбі з надмірною пітливістю. Локальні ін’єкції допоможуть вирішити проблему підвищеного потовиділення та усунути дискомфорт в області пахв, стоп та долонь.

Детальніше
Омолодження кистей рук

від грн

Комплекс інноваційних ін’єкційних технік допомагає розгладити та підтягнути шкіру рук, адже сухі, позбавлені пружності кисті рук видають вік не менше, ніж втративший чіткість контур обличчя. Мезо- та PRP-терапія (сучасна методика мезоліфтингу та плазмоліфтингу), завдяки ін’єкціями біологічно активних препаратів та збагаченої плазми власної крові, протидіє передчасному старінню та виникненню зморшок, повертає тонус, розгладжує шкіру та посилює клітинну регенерацію.

Детальніше
Видалення небажаного волосся

від 150 грн

Для досягнення найкращого результату ми використовуємо сучасний апарат Coherent Light Sheer (Lumenis, США), а також інноваційну техніку лужного видалення зайвого волосся (DMK, США). Діодна лазерна епіляція – найбільш ефективний метод зробити шкіру ідеальною, лазер легко й безпечно руйнує волосяні фолікули, що гарантує стійкий результат на тривалий час.
Лужна епіляція  DMK – технологія безболісного видалення для чутливої шкіри та боротьби з тоненькими волосинками.

Детальніше

Обладнання

Бренди

Ru Ua
USD: 28.00 EUR: 33.74

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha