м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить
Послуги
Естетика тіла

Естетика тіла

Красиве та здорове тіло – запорука привабливості та успіху, основа впевненості в собі кожного чоловiка.

Естетика тіла – комплекс послуг естетичної медицини і косметології, спрямованих на оздоровлення та подовження молодості, моделювання контурів тіла, усунення візуальних недоліків, гармонізацію зовнішності та покращення якості життя.

Послуги

Корекція фігури

від 500-3770 грн

Для боротьби зі старінням шкіри, втратою тонусу та чітких контурів тіла, надлишком та нерівномірним розподілом жирових відкладень використовуються хімічні пілінги, ін'єкційні методики (мезотерапія, ревіталізації, плазмоліфтинг), ферментотерапія (ліполітики) та апаратна технологія VelaShape III.

Детальніше
Лікування гіпергідрозу

від 6500-8000 грн

Для позбавленн від надмірної пітливості використовується ботулінотерапія. Локальні ін’єкції ботулотоксину допоможуть вирішити проблему підвищеного потовиділення та усунути дискомфорт в області пахв, стоп та долоней.

Детальніше
Лікування алопеції

від 1000-1100 грн

В боротьбі з облисінням допомагають мезотерапевтичні ін’єкції активних речовин та PRP-терапiя. Введения активізуючих ріст препаратів (мезотерапія) та очищеної і збагаченої аутоплазми крові (плазмоліфтинг) інтенсивно живлять шкіру та ефективно перешкоджають випадінню волосся.

Детальніше
Лазерна епіляція

від 150-1600 грн

Позбавитись від небажаного волосся допоможе лазерна епіляція. Для стійкого та безпечного результату ми використовуємо сучасний діодний лазер Coherent Light Sheer (Lumenis, США). Також доступна послуга лужної епіляції DMK.

Детальніше

Обладнання

Бренди

Ru Ua
USD: 36.57 EUR: 37.60

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha