м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить
Послуги
Гармонізація обличчя (контурна пластика)

Гармонізація обличчя (контурна пластика)

Скорегувати овал і окремі риси обличчя, заповнити дефіцит об'єму м'яких тканин допоможе нехірургічна методика ін'єкцій наповнювачів на основі гіалуронової кислоти або гідроксиапатиту кальцію. Моментальне набуття ідеальних рис без післяопераційного періоду та реабілітації, без шрамів та болю, без ускладнень та неможливості скорегувати результат.

Послуги

Корекція губ

від 4000-8500 грн

Чуттєві, ніжні, об'ємні, але при цьому природні губи – мрія кожної дівчини. Але далеко не кожна погоджується на процедуру корекції губ, побоюючись ускладнень чи непрогнозованих результатів. Підкреслюємо, що з сучасними філерами і у кваліфікованого фахівця результати завжди прогнозовані. Губи «качечкою» можуть вийти тільки при бажанні пацієнта, у всіх інших випадках збільшення обсягу губ може бути навіть непомітним оточуючим з першого погляду.

Детальніше
Корекція підборіддя

від 4000-8500 грн

Підборіддя - та важлива частина обличчя, що формує верхівку “трикутника молодості”, та дуже впливає на пропорції всього обличчя. За допомогою філерів можно змінити форму підборіддя на більш гостру, або, навпаки, округлу, візуально подовжити або, навпаки, зменшити обличчя. Це зробить обличчя більш пропорційним та привабливим.

Наша задача, виконуючи контурну пластику, зробити ваше обличчя більш гармонійним, не втрачаючи при цьому індивідуальності.

Детальніше
Корекція вилиць

від 4000-8500 грн

Невиражена форма скул, глибока нососльозова борозна, запалі щоки, несиметричне обличчя та вікової гравітаційний птоз - все це є показаннями до збільшення обсягу скул. Корекція скул підходить для тих, хто хоче скоригувати свою форму обличчя, надавши йому більш "аристократичний", витончений вид. За допомогою філерів можна не тільки підкреслити вилиці, адже візуально така процедура здатна зробити людину на кілька років молодше.

Детальніше
Корекція кутів нижньої щелепи

від 4000-8500 грн

Кути та чітка лінія нижньої щелепи - один з головних ознак молодості обличчя! Однак втрата обсягу м'яких тканин обличчя, пов'язана з процесами старіння, робить шкіру в цій області в'ялою, млявою, викликаючи появу «брилів». Позбавитися від цих небажаних вікових змін допоможе нехірургічна методика ін'єкцій наповнювачів на основі гіалуронової кислоти. Гармонізація рис обличчя та перемога над віковими змінами за одне відвідування косметолога - це реальність!

Детальніше

Обладнання

Бренди

Ru Ua
USD: 36.57 EUR: 37.60

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha