м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить
Послуги
Ін'єкційна косметологія

Ін'єкційна косметологія

Інтенсивні терапевтичні програми покликані покращити текстуру шкіри, відновити контур обличчя, усунути сухість та в’ялість. Уколи краси при мінімальній травматичності забезпечують локальну дію препарату для комплексного омолоджуючого ефекту, що дозволяє легко помолодшати на пару років.

Безпечність гарантована проведенням послуг досвідченими спеціалістами в умовах операційного блоку, оснащеного згідно світових стандартів, з сучасними автоматичними бактерицидними лампами та власною стерилізаційною з автоклавом класу «В».

Послуги

Контурна пластика

від 3000 грн

Позбавитись носогубних зморшок, сіточки навколо очей та інших недоліків шкіри і небажаних вікових змін допоможе нехірургічна методика ін’єкцій наповнювачів на основі гіалуронової кислоти. Ін’єкційна корекція легко та безболісно забезпечить ліфтинг, зменшить зморшки, поверне втрачений об’єм та надасть бажаного рельєфу. Ми застосовуємо гіалуронові філери провідних виробників: Juvederm (Allergan, США), Teosyal (Teoxane, Швейцарія), Princess (Totis pharma group, Австрія).

Детальніше
Мезотерапія

від грн

Мікроін’єкції активних препаратів забезпечують насичення шкіри вітамінами, ферментами та антиоксидантами для оновлюючого та омолоджуючого ефекту. Мезоін’єкції коктейлів з високою ефективністю покращують обмінні процеси, розгладжують зморшки та усувають дефекти жирної та зрілої шкіри. Курс процедур сприяє посиленню продукування колагену та еластину, завдяки чому мезоліфтинг набув популярності та широкого застосування в anti-age косметології.

Детальніше
Біоревіталізація, редермалізація

від 800 грн

Буквально «оновлення» – ін’єкційна терапія глибинного насичення шкіри гіалуроновою кислотою для активізації метаболічних процесів та поновлення водного балансу на клітинному рівні. Як і мезотерапія, використовується як дієвий інструмент омолодження та відновлення втрачених ресурсів шкіри. Безпечність гарантована застосуванням біосумісних препаратів.

Детальніше
Ботулінотерапія

від грн

Міорелаксанти вже багато років успішно використовуються в косметичний медицині. Ін’єкції ботулотоксину застосовують для розслаблення мімічних м’язів, розгладження зморшок та попередження появи нових осередків напруженості. Botox (Allergan, США) и Dysport (Ipsen, Франція) – препарати зі світовим ім’ям, що дозволяють зкорегувати гіперактивність мімічної мускулатури, відновити симетричність, повернути обличчю молодість та уникнути в подальшому появи статичних зморшок.

Детальніше
PRP-терапія («плазмоліфтинг»)

від 2000 грн

Плазмотерапія – це малоінвазивна лікувально-косметична процедура з використанням відновлюючих ресурсів власної крові. Ін’єкції аутоплазми оздоровлюють та прискорюють трофічні процеси в організмі без ризику алергії та відторгнення. Центрифугована плазма крові насичує шкіру, покращує тонус, протидіє процесам старіння та прискорює регенерацію. Використовується в рамках anti-age терапії та для боротьби з алопецією.

Детальніше
Безопераційний ліполіз/ ферментотерапія

від грн

Ін’єкції ліполітиків PBSerum (PROTEOS Biotech, Іспанія) використовують для корекції естетичних проблем обличчя та тіла. Метод нехірургічного ліполізу ферментними препаратами – новітня технологія ремоделювання жирових відкладень та боротьби з целюлітом. Комбінація ферментів колагенази, ліпази та гіалуронідази покращує кровопостачання та лімфодренаж, сприяє розщепленню жирів, живить та вирівнює шкіру. Завдяки цій техніці можна суттєво скорегувати овал обличчя і легко схуднути на пару кілограм.

Детальніше

Обладнання

Бренди

Ru Ua
USD: 28.00 EUR: 33.74

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha