м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить
Послуги
Ін'єкційна косметологія

Ін'єкційна косметологія

Послуги

Омолодження обличчя

від грн

Хімічні пілінги, мезотерапія та біоревіталізація вирівнюють та оновлюють шкіру. PRP-терапія за допомогою збагаченої центрифугованої крові пацієнта запускає метаболічні та репараційні процеси. Мезоліфтинг та плазмоліфтинг усувають вікові зміни, відновлюють еластичність шкіри, ботуліно-, ферментотерапія та інші омолоджуючі процедури зменшують зморшки та допомагають відкоригувати овал обличчя.

Детальніше
Підкреслення мужності обличчя

від грн

Корекція форми обличчя для надання симетричності та нехірургічної зміни зовнішності стала доступною завдяки ін’єкціям наповнювачів та міорелаксантів для створення необхідних об’ємів та контурів. Збільшення підборіддя, зміна форми нижньої щелепи та інше ремоделювання проводиться з використанням філерів та ботулінотерапії.

Детальніше
Усунення небажаних дефектів шкіри

від грн

Ін’єкційна терапія і спеціально підібрані процедури та засоби догляду допоможуть звузити пори, позбавитись рубців та дрібних зморшок, слідів перенесеної вугрової хвороби та інших небажаних змін шкіри. Хімічні пілінги вирівнюють, вітамінні ін’єкції (мезотерапія та мікронідлінг) та самовідновлення очищеною плазмою крові (PRP-терапія ) тонізують, живлять та оновлюють шкіру.

Детальніше
Корекція овалу обличчя

від грн

Усунення «другого підборіддя» та суттєва зміна овалу обличчя досягається за допомогою ліполізу, ферментотерапії. Завдяки підшкірному введенню ліполітиків, спеціальних ферментів для розщеплення жирів, покращується лімфодренаж та кровопостачання, проводиться корекція жирових відкладень.

Детальніше
Лікування алопеції

від грн

В боротьбі з облисінням допомагають мезотерапевтичні ін’єкції активних речовин та PRP-терапiя. Введения активізуючих ріст препаратів (мезотерапія) та очищеної і збагаченої аутоплазми крові (плазмоліфтинг) інтенсивно живлять шкіру та ефективно перешкоджають випадінню волосся.

Детальніше
Лікування гіпергідрозу

від грн

Для корекції надмірної пітливості використовується ботулінотерапія. Локальні ін’єкції ботулотоксину допоможуть вирішити проблему підвищеного потовиділення та усунути дискомфорт в області пахв, стоп та долоней.

Детальніше

Обладнання

Бренди

Ru Ua
USD: 27.22 EUR: 32.47

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha