м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить
Послуги
Класична косметологія

Класична косметологія

Привабливість – вже ставший звичним атрибут успішності, який, однак, потребує дбайливого ставлення та систематичного догляду. Наше завдання – підібрати персональний комплекс кабінетних методик та домашніх засобів, щоб підкреслити вашу красу та досягти позитивних змін без зайвих втручань.

Ми використовуємо професійні препарати, що з успіхом застосовуються у всьому світі, процедури по догляду для усунення дискомфорту та косметичних недоліків шкіри, терапевтичні програми для оздоровлення, подовження молодості та забезпечення чарівного вигляду.

Послуги

Чистка обличчя

від 750 грн

Лікувально-оздоровче очищення шкіри – базова процедура для позбавлення від небажаних недоліків. Безпечна атравматична, ультразвукова та механічна чистки обличчя сприяють усуненню запалень та забруднень, комедонів та пігментації, стимулюють обмін речовин, прискорюють клітинну регенерацію, вирівнюють та освіжають шкіру.

Детальніше
Масаж обличчя

від грн

Зберігати красу разом з новітніми розробками допомагають і багатовікові традиції догляду, високоефективні для підвищення тонусу шкіри, усунення набряків, покращення лімфотоку та живлення тканин. Класичний та хіропластичний, периорбітальний масаж, клінічна техніка масажу «Тоффа» – процедури, що успішно застосовуються для відновлення, корекції та збереження овалу обличчя.

Детальніше
Фізіотерапія

від грн

Сучасні методики активізації метаболічних процесів завдяки впливу мікротоків (мікротокова терапія B-2022) та кріофореза (кріоліфтинг Vivax Cryo Pro) мають істотний регенеруючий ефект для глибокого живлення та покращення еластичності шкіри. Лімфодренаж, безін’єкційна мезотерапія та інші фізіотерапевтичні процедури значно покращують стан шкіри, зберігають молодість, роблять контур обличчя чіткішим.

Детальніше
Професійний косметологічний догляд

від 500 грн

В своїй роботі ми використовуємо косметологічні засоби, якість яких відповідає протоколам Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA) і стандартам України (ГОСТ): DMK (США), Genosys (Південна Корея), Natura Bisse (Іспанія), Institut Esthederm (Франція), Klapp (Німеччина), Dr.Yudina (Україна).

Детальніше
Хімічні пілінги

від 500 грн

Ексфоліація – метод якісного очищення та усунення епідермальних дефектів. Пілінги сприяють покращенню тону та відновленню пружності обличчя, прискорюють мікроциркуляцію та регенерацію, нормалізують захисні властивості шкіри. Перевірені засоби зі світовим ім’ям – Sesderma (Іспанія), DMK (США), WiQo med (PRX-T33) (Італія) – запорука істотного естетичного ефекту при мінімальному реабілітаційному періоді.

Детальніше
Індивідуальний підбір засобів для догляду за шкірою

від грн

Глибоке розуміння індивідуальних потреб та багаторічний досвід роботи в розробці схем по догляду за шкірою дозволяють оцінити ступінь необхідного впливу на епідермальні структури та підібрати найбільш результативну персональну методику догляду в домашніх умовах з використанням продукції провідних марок: DMK (США), Genosys (Південна Корея), ZO OBAGI (США), Institut Esthederm, Klapp (Німеччина), Dr.Yudina (Україна).

Детальніше

Обладнання

Бренди

Ru Ua
USD: 28.00 EUR: 33.74

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha