м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить
Послуги
Усунення локальних жирових відкладень

Усунення локальних жирових відкладень

Ін'єкційна корекція жирових відкладень дозволяє скоригувати ті зони, які не виходить прибрати спортом та дієтами: друге підборіддя, пара "невбиваних" сантиметрів на талії, зона "галіфе". Сучасна точкова ін'єкційна ліпосакція допоможе не просто добитися ідеальних рис обличчя, але і підтримати здоров'я. Поліпшення мікроциркуляції та трофіки додатково підвищують щільність та пружність, бар'єрні властивості шкіри та відновлюють еластичність.

Послуги

Ліполітики

від 1900-3770 грн

Ін'єкції ліполітиків використовують для корекції естетичних проблем обличчя. Метод нехірургічного ліполізу ферментними препаратами – новітня технологія ремоделювання жирових відкладень. Завдяки цій техніці можна суттєво скорегувати овал обличчя та повернути молодий вигляд. Усунути «друге підборіддя» та суттєво змінити овал обличчя допоможе апаратна методика VelaShape III.

Детальніше
Ферментотерапія

від 1900-3200 грн

Ін’єкції ліполітиків PBSerum (PROTEOS Biotech, Іспанія) використовують для корекції естетичних проблем обличчя та тіла. Метод нехірургічного ліполізу ферментними препаратами – новітня технологія ремоделювання жирових відкладень та боротьби з целюлітом. Комбінація ферментів колагенази, ліпази та гіалуронідази покращує кровопостачання та лімфодренаж, сприяє розщепленню жирів, живить та вирівнює шкіру. Завдяки цій техніці можна суттєво скорегувати овал та досягти ідеальних рис обличчя.

Детальніше

Обладнання

Бренди

Ru Ua
USD: 36.57 EUR: 37.60

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha