м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить
Послуги
Корекція стану шкіри

Корекція стану шкіри

Ідеальна шкіра без вад – це або природа, або постійна робота. На жаль, не існує магічної пігулки, після якої раз і назавжди шкіра стає чистою і гладкою, як у немовляти. Але грамотне поєднання апаратних і класичних косметологічних методик плюс правильно підібраний домашній догляд можуть позбавити від вугрових висипань, наслідків акне, розацеа, пігментації і видимих ​​судин, зменшити пори. У кожному конкретному випадку розробляється індивідуальна методика, підбір засобів для домашнього догляду відбувається в залежності від потреб пацієнта.

Послуги

Мезотерапія

від 2000-5560 грн

Мікроін'єкції активних препаратів забезпечують насичення шкіри вітамінами, ферментами та антиоксидантами. Мезоін'єкції коктейлів з високою ефективністю покращують обмінні процеси та усувають дефекти проблемної шкіри.

Детальніше
Індивідуальний підбір засобів для догляду за шкірою

від грн

Глибоке розуміння індивідуальних потреб та багаторічний досвід роботи в розробці схем по догляду за шкірою дозволяють підібрати найбільш результативну персональну методику догляду в домашніх умовах з використанням продукції провідних марок: ZO OBAGI (США), ESSE (ПАР), HydroPeptide (США), DMK (США), Institut Esthederm (Франція), Medic8 (Великобританія).

Детальніше

Обладнання

Бренди

Ru Ua
USD: 36.57 EUR: 37.60

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha