м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 9:00-20:00СБ 10:00-17:00
Онлайн заявка
Позвонить
Послуги
Професійний догляд за шкірою

Професійний догляд за шкірою

Глибоке розуміння індивідуальних потреб та багаторічний досвід роботи в розробці схем по догляду за шкірою дозволяють оцінити ступінь необхідного впливу на епідермальні структури та підібрати найбільш результативну персональну методику професійного та домашнього догляду.

В арсеналі наших фахівців класичні та передові апаратні методики професійного догляду за шкірою.

Послуги

Хімічні пілінги

від 500-2500 грн

Пілінги сприяють покращенню тону та відновленню пружності обличчя, прискорюють мікроциркуляцію та регенерацію, нормалізують захисні властивості шкіри. Перевірені засоби зі світовим ім'ям – запорука істотного естетичного ефекту при мінімальному реабілітаційному періоді.

Детальніше
Професійний косметологічний догляд

від 500-2300 грн

В своїй роботі ми використовуємо косметологічні засоби, якість яких відповідає протоколам Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA) і стандартам України (ГОСТ): ZO OBAGI (США), ESSE (ПАР), HydroPeptide (США), DMK (США), Institut Esthederm (Франція).

Детальніше
Чистка обличчя

від 800-1600 грн

Лікувально-оздоровче очищення шкіри – базова процедура для позбавлення від небажаних недоліків. Безпечна атравматична, ультразвукова та механічна чистки обличчя сприяють усуненню запалень та забруднень, комедонів та пігментації, стимулюють обмін речовин, прискорюють клітинну регенерацію, вирівнюють та освіжають шкіру.

Детальніше
Масаж обличчя

від 350-800 грн

Зберегти красу разом з новітніми розробками допомагають і багатовікові традиції догляду, високоефективні для підвищення тонусу шкіри, усунення набряків, покращення лімфотоку та живлення тканин. Класичний та хіропластичний, періорбітальний масаж, клінічна техніка масажу «Тоффа» – процедури, що успішно застосовуються для відновлення, корекції та збереження овалу обличчя.

Детальніше
HydraFacial

від 1600-2500 грн

HydraFacial – тепер глибоке очищення шкіри, інтенсивне зволоження, оновлення і антивіковий догляд стали доступні в одній процедурі. Підходить для будь-якого типу шкіри, не має вікових обмежень і гарантує миттєвий результат. HydraFacial – унікальна технологія, ефективність якої визнана в світі професійної косметології і підтверджена не тільки мільйонами задоволених клієнтів, але й престижними нагородами: BEST EQUIPMENT, NEWBEAUTY CHOICE AWARD, PLATINUM SPA TREATMENT, BEST OF THE BEST.

Детальніше

Обладнання

Бренди

Ru Ua
USD: 36.57 EUR: 37.60

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha